Умови співпраці для оптових покупців

Умови співпраці для оптових покупців

Оптові ціни актуальні при замовленні продукції “Студія” МАРКО “від 3000 гривень. Замовлення формується з усього наданого асортименту компанії складальним методом, на цю суму. На всі питання за умовами оптового співпраці відповім будь-яким зручним для вас способом: по телефону, через месенджер,” задати питання “, “чат”.

Оптові пропозиції доступні тільки зареєстрованим користувачам як  “Оптовий покупець”.

Для того, щоб розпочати роботу як оптовий покупець, на сайті « Студія « МАРКО » необхідно пройти реєстрацію. Для початку реєстрації натисніть кнопку « ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ». Далі заповніть усі обов’язкові поля ( позначені червоними зірочками ) для створення облікового запису та натисніть кнопку « РЕЄСТРАЦІЯ ». Ми отримаємо Ваш запит на реєстрацію, опрацюємо його і зв’яжемось з вами. Після телефонної розмови, на вказану Вами електронну адресу буде відправлено лист з підтвердженням завершення реєстрації та паролем до Вашого обліково запису. Вітаємо, Ви зареєстровані як « оптовий покупець ».

 

Якщо Ви потребуєте зареєструватись як « оптовий покупець », а у Вас вже створений обліковий запис як « покупець », в такому випадку, для переходу в категорію оптових покупців, Вам потрібно зв’язатись з менеджером. Контакти для зв’язку нижче.


Виникли запитання?

За консультацією звертайтеся любим зручним для вас способом:

Контакти

Адреса:
м. Київ вул. Олександра Довженка будинок 3

Телефон:+38-099-607-75-45 (вайбер, телеграм, вотсап)

Електронна скринька:viktoriakozak453@gmail.com