Умови користування сайтом

Увага! Перед користуванням сайтом ретельно прочитайте умови.

Користування сайтом

Інтернет – магазин « Студія « МАРКО » є повноцінним  власником матеріалу на сайті www.kalendar.com.ua ( далі – «сайт») , із збереженням авторських прав, вся продукція зареєстрована в мін’юсті. Сайт « Студія « МАРКО » дозволяє переглядати і завантажувати матеріли цього сайту тільки для власного некомерційного користування за умов збереження всієї інформації про авторське право та з посиланням на наш сайт www.kalendar.com.ua для вихідного матеріалу та будь-яких його копій.

Реєстрація та замовлення на сайті

Створюючи замовлення або реєструючись на сайті, ви погоджуєтесь надати достовірну і правдиву інформацію про себе та свої контактні дані. 

Використання персональних даних

Ми використовуємо ваші персональні дані виключно для нашої з вами співпраці і не передаємо їх стороннім особам. Дані можуть бути передані кур’єру або службі доставки для виконання замовлення чи будь-яких інших договірних відносин, а також фінансовим установам для здійснення оплати за товари чи послуги.

Коментарі та зворотній зв’язок

Залишаючи коментар на сайті або звертаючись до нас через електрону форму зв’язку, ви бере на себе повну відповідальність, що ваше повідомлення не несе образливий характер, не є погрозою чи наклепом, не порушує авторських прав, не порушує діюче законодавство України, не містить пропаганди чи дискримінації по відношенню до інших людей які мають інші погляди, віросповідання чи можуть відрізнятись за любими іншими ознаками, баченням чи світосприйняттям, тощо. Ми залишаємо за собою право видалити не коректний коментар без погодження з вами і не надавати відповідь, не коректним зверненням.